Belgium

Switzerland

Russia

Italy

England

Austria

France

Croatia

Turkey

Scotland

Netherlands

Finland

Poland

Germany

Czech

Ukraine

Slovakia

Macedonia

Sweden

Portugal

Hungary

Denmark

Wales

Spain

کمپین منحصر به مرد مای من در یورو ۲۰۲۰

مای من برند منحصر به مرد با جوایز هیجان انگیز همیشگی با کمپین جدید خود برای مسابقات جام ملت‌های اروپا، همراه شما خواهد بود. مسابقات فوتبال یورو ۲۰۲۰ آغاز شده است و مای من با همراهی شما در این مسابقات، هیجان بازی‌ها را چند برابر خواهد کرد. در این کمپین با جوایز ویژه، تنها کافی است نتیجه مسابقات را پیش بینی کنید تا خودرو پژو پرشیا مای من را برنده شوید.

شرایط شرکت در پیش بینی مسابقات یورو ۲۰۲۰ مای من

برای برنده شدن خودرو پژو پرشیا لازم است ابتدا در وب‌سایت ثبت نام کنید و اطلاعات دقیق خود را وارد کنید. سپس برای شماره همراه شما یک کد تایید ارسال می‌شود. پس از وارد کردن کد تایید می‌توانید به پنل یورو ۲۰۲۰ خود دسترسی پیدا کنید. پس از ورود به پنل لازم است ابتدا از تب "جزئیات حساب"، اطلاعات حساب کاربری خود اعم از نام و نام خانوادگی، کدملی و آدرس خود را تکمیل کنید و در صورت نیاز به اصلاح، آن‌ها را ویرایش نمایید.

  • در تب "پیش بینی قهرمان" می‌توانید تیم قهرمان را انتخاب کنید و در صورت حدس صحیح ۵۰ امتیاز کسب خواهید کرد. شما تا پایان مرحله سوم مقدماتی برای انتخاب قهرمان مسابقات فرصت خواهید داشت. به یاد داشته باشید تنها تا آخر خرداد ماه می‌توانید انتخاب خود را ویرایش کنید.
  • هر کاربر پیش از شروع هر بازی فرصت دارد در وب‌سایت، بازی‌ها را پیش بینی کند. پس از شروع بازی امکان ویرایش نتایج وجود ندارد.
  • در سه مرحله مقدماتی بازی‌ها، کاربران با پیش بینی نتیجه دقیق بازی‌ها ۵ امتیاز و با پیش بینی صحیح بازی‌ها (برد، باخت یا مساوی بودن نتایج) ۲ امتیاز دریافت خواهند کرد.
  • در مراحل حذفی، امتیازها بیشتر خواهند شد. در این مراحل با پیش بینی دقیق ۱۰ امتیاز و با پیش بینی صحیح (برد، باخت یا مساوی) ۵ امتیاز کسب خواهند کرد.
کلیک کنید و پیش بینی کنید!

امکان مشاهده رتبه بندی نفرات برتر

زمانی که رقبا و امتیازشان پیش رویتان باشند شاید بهتر بتوانید به برنده شدن فکر کنید. با ورود به پنل اختصاصی خودتان در یک جدول می‌توانید به راحتی رتبه نفرات برتر را با امتیازی که کسب کرده‌اند، مشاهده کنید. این جایگاه‌ها با تغییر امتیاز کاربران تغییر خواهد کرد. به امید مشاهده شما در جایگاه اول و برنده شدن خودرو پژو پارس!

امکان مشاهده پیش بینی فوتبالیست‌های برتر

شما پس از ورود به پنل، می‌توانید پیش بینی فوتبالیست‌های مطرح کشور را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید پیش بینی قهرمان نهایی یورو ۲۰۲۰ هر کدام از این فوتبالیست‌ها را ببینید. برای افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو پارس در کمپین یورو ۲۰۲۰ مای من لازم است به صورت دقیق بتوانید نتیجه بازی‌ها را تحلیل و پیش بینی کنید. برای پیش بینی دقیق می‌توانید از این جدول پیش بینی نتایج مسابقات توسط فوتبالیست‌های معروف نیز استفاده کنید. این بررسی به شما اجازه پیش بینی دقیق‌تر را می‌دهد. پیش بینی نتایج مسابقات و همچنین قهرمان، توسط فوتبالیست‌های مشهور کشور یک روز پیش از مسابقه در پنل اختصاصی شما نمایش داده می‌شود.

از چه طریقی می‌توان از اخبار کمپین یورو ۲۰۲۰ مای من مطلع شد؟

اخبار کمپین یورو ۲۰۲۰ مای من و برنده شدن پژو پرشیا را می‌توانید با دنبال کردن این صفحه، پنل کاربری خود و همچنین صفحه اینستاگرام این برند پیگیر شوید.

همچنین برای شرکت در مسابقات هفتگی کمپین یورو ۲۰۲۰ مای من، اینستاگرام مای مردانه با آدرس my.formen@ را دنبال کنید.

یک قدم نزدیک‌تر به پرشیا، جایزه پیش بینی مسابقات جام ملت های اروپا

تا پایان خرداد ماه برای تغییر انتخابتان فرصت خواهید داشت. فراموش نکنید هرچه انتخاب دقیق‌تری داشته باشید یک قدم به پرشیا نزدیک‌تر خواهید شد. اگر در جایگاه اول قرار نگرفتید، جای نگرانی نیست! مای من جوایز دیگری نیز برای شرکت کنندگان در پیش بینی مسابقات جام ملت‌های اروپا در نظر دارد. شرکت در این پیش بینی هیچ شرایط خاصی ندارد؛ نه نیازی به خرید محصول دارید و نه نیازی به پرداخت هزینه‌ای است!

تنها کافیست هنگامی که تنقلاتی را پیش از شروع مسابقات برای تماشای بازی آماده می‌کنید، سری به پنل پیش بینی وب‌سایت مای من بزنید و نتیجه مسابقات را پیش بینی کنید. اگر نتوانستید دقیق پیش بینی کنید، باز هم جای نگرانی نیست! با پیش بینی برد، باخت یا مساوی نیز امتیاز دریافت خواهید کرد.

تخفیف ویژه محصولات مای مردانه در کمپین یورو ۲۰۲۰ مای من

برند مای مردانه و فروشگاه اینترنتی بیوتی کد، در طی مسابقات یورو ۲۰۲۰ برای شما دوستداران محصولات مای من تخفیف ویژه در نظر گرفته‌اند تا شما بتوانید علاوه بر شرکت در مسابقه یورو ۲۰۲۰ این برند و مسابقات هفتگی اینستاگرامی آن، از تخفیف محصولات نیز برخوردار شوید.